Jak myślicie: Co musi być w cv lub obok niego?
  • Add your answer

Такие люди задействованы в процессе бурения и его организации, в создании и использовании новых скважин и их починке.

  1. Бурильщик КРС (капитальный ремонт скважин) – профессионал, несущий ответственность за полную починку и работоспособность газовых и нефтяных скважин. Это очень тяжёлая 12-ти часовая работа в трудных природных условиях.
  2. Помощник бурильщика ЭРБС (эксплуатационное и разведочное бурение скважин) – человек без опыта работы, ведёт бурение нефтяных и газовых скважин под руководством главного бурильщика. Полученный разряд соответствует сложности, выполняемой им работы. От разряда зависит глубина бурения скважин.

К требованиям относятся:

  • высокая физическая выносливость и сила,
  • дисциплинированность и ответственность,
  • собранность и соответствующее образование.

В обязанности входят:

  • проведение ремонтных работ,
  • поддержание работы всей бригады,
  • соблюдение правил безопасности,
  • контроль сохранности аппаратуры и инструментов в надлежащем состоянии.

Wzór gotowego cv

На должность бурильщика

Zdjęcie w cv

Nazwisko Imię Drugie Imię

  • Data urodzenia:
  • Stan cywilny:
  • Adres domowy:
  • Telefon kontaktowy:
  • E. Poczta:

Celem

Занять вакансию бурильщик

  • 11 lat praktycznego doświadczenia w naftowego branży бурильным prac.
  • Gotowość do pracy w warunkach экстримальных, w warunkach szkodliwych i niebezpiecznych dla zdrowia.
  • Gotowość do podróżowania.
  • Stabilny emocjonalnie.
  • Nałogów nie mam.

Osiągnięcia i umiejętności

  • Doświadczenia eksploatacyjnego i eksploracyjnej wiercenia ropy naftowej i gazu.
  • Doświadczenie w budowie i naprawie studni.
  • Doskonała znajomość sprzętu бурильного.
  • Mam dopuszczenia do prac.
  • 7 kwalifikacyjny absolutorium.

Edukacja

200_ – 200_ rr. Przemysłowy technikum. Dyplom górskiego technologa z wyróżnieniem.

Dodatkowe wykształcenie

200_ g. Kursy podyplomowe "Nowoczesne technologie wiercenia".

Doświadczenie w pracy

200_ – 200_ rr. Wyprawa głębokiego wiercenia. Wiertacz.

  • Remont i podziemne naprawa studni.
  • Testy studni.

200_ – 200_ rr. Firma wiertnicza. Wiertacz.

  • Przejście na punkt wiercenia.
  • Забурка.
  • Zejście i цементаж obudowie kostarykański.

Cechy osobiste i cechy charakteru

  • Zdolność do uczenia się.
  • Dobra forma fizyczna.
  • Prowadzę i dbam o aktywny i zdrowy styl życia.

Dodatkowe informacje

  • Posiadanie paszportu.

Znajomość języków obcych: biegle rosyjskim, ukraińskim, angielski.

Przykłady składania cv

Эта вакансия очень zapotrzebowanie в широких кругах, но требует огромной самоотдачи. Направление стремительно развивается и постоянно нуждается в опытных людях.

Pobierz cv wiertarka

12345 (22 ocen, średnia: 5.00 z 5)