Jak myślicie: Co musi być w cv lub obok niego?
  • Add your answer

Administrator restauracji – bardzo odpowiedzialna i poważna praca, która wymaga od ciebie większej uwagi i dużego bagażu wiedzy, no i z pewnością doświadczenia. Administratorzy mają szereg przywilejów, w restauracjach będziesz zarządzać personelem, monitorować pracę kuchni i terminowej obsługi klientów.

Cv musi być starannie dobierając słowa i zaprezentować osobiste pragnienie, aby zwiększyć sprzedaż i jakość serwisu oferowanego wybranym restaurację. Wprowadź w cv tytuł tego miejsca, gdzie zamierzasz ubiegać się, pożądane jest, aby z góry wiedzieć podręcznik i założycieli po imieniu, a tak, krótką historię restauracji lub orientować się w tematyce tego miejsca, kluczowych cech i wartości lokalu dla gości.

Wymagania administratora

  • Edukacja – wykształcenie wyższe lub średnie specjalne, ale w zasadzie tylko wyższe, wpłynąć na to może następny punkt.
  • Doświadczenie – jeśli za sobą duże doświadczenie, delikatnie pochwal się swoją wiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej
  • Znajomość obiegu dokumentów towarzyszących w lokalu
  • Znajomość zasad świadczenia usług w gastronomii i gastronomii
  • Umiejętność kierowania zespołem personel – delegować odpowiedzialność, zadania i osobiste uprawnienia na pracowników
  • Pewnego znajomość komputera i znajomość programów aplikacyjnych
  • Zarządzanie czasem – umiejętności zarządzania i dystrybucji własnego czasu
  • Ustalanie priorytetów zadań – umiejętność zaznaczyć cel i rozłożyć obciążenie dla jej wykonania
  • Posiadanie językiem angielskim
  • Umiejętność prowadzenia negocjacje

Obowiązki administratora restauracji

  • Wiedza i kontrolowanie procesu obsługi zwiedzających.
  • Korekta pracy kelnerów i pracowników sali.
  • Kontrola przestrzegania zasad postępowania i zobowiązań pracowników.
  • Umieszczenie materiałów reklamowych i promocyjnych w restauracji.
  • Komunikacja i rozwiązywanie sporów z klientami lokalu
  • Zarządzanie personelem i odpowiedzialność za pracę sali restauracji
  • Przeprowadzenie próbnych rozmów z pracownikami
  • Kontrola zamówień i prowadzenie pewnym sprawozdawczości

Musisz zrozumieć, co niektóre obowiązki można delegować, a niektóre, i w ogóle, nie trzeba wykonywać. В каждом ресторане своя атмосфера и различные требования к администраторам. Możliwe, twoje obowiązki będą się różnić od wymienionych na liście, ale wykonywać je trzeba ze szczególną starannością i zdobyć sobie godne wynagrodzenie i stanowisko. Powodzenia!

Wzór cv

На должность администратора ресторана

Zdjęcie w cvNazwisko Imię Drugie Imię

Data urodzenia:
Stan cywilny:
Adres domowy:
Telefon kontaktowy:
E. poczta:

Cele i osiągnięcia:

Najważniejsza część cv, powinna być jak najbardziej pouczające i odzwierciedlać swoje życiowe i zawodowe osiągnięcia. Pokaż jak jesteś biegły w swojej dziedzinie i chcesz zawód administratora restauracji. Trzeba tej części – maksymalnie zainteresować pracodawcę!

Edukacja:

200_ – 200_
  • Szkoła (Wydział)
  • Uzyskane specjalność
199_ – 200_

Dodatkowe wykształcenie:

200_ – 200_
  • Szkoła,
  • Nazwa kursów i warsztatów.
  • Uzyskane kwalifikacje
199_ – 200_
  • Szkoła,
  • Uzyskane kwalifikacje.

Doświadczenie w pracy:

200_ – 200_
  • Nazwa przedsiębiorstwa,
  • Zajmowane stanowisko,
  • Obowiązki i osiągnięcia.
199_ – 200_

Osiągnięcia w poprzednich miejscach pracy:

Rozdział, w którym należy opisać swoje doświadczenie i udowodnić, że to właśnie ten kandydat, który jest potrzebny do stanowiska administratora restauracji.

Znajomość języków obcych:

W obszarze określ stopień znajomości języków obcych

Umiejętności pracy z komputerem i technicznym:

Tutaj wprowadź tytuł własności komputera, urządzenia i programy odnoszące się do twojego postu

Posiadanie prawa jazdy (Opcjonalnie):

Wprowadź informacje o istnieniu prawa jazdy i osobistego auto, jeśli są.

Dodatkowe informacje:

W tym dziale wprowadź dodatkowe informacje, który może mieć wpływ na decyzję kierownictwa odnośnie twojej kandydatury. Warto opisać osiągnięcia, przykłady udanych transakcji i wszystkie, co może odnosić się do stanowiska претендуемой.

Przykłady cv:

Скачать резюме администратора ресторана

12345 (22 ocen, średnia: 5.00 z 5)